FL11N125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FL11N125
Περιγραφή προϊόντος FUSE LINK 125A 27KVAC
Φύλλα δεδομένων: 1.FL11N125.pdf2.FL11N125.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 600 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FL11N125
Αριθμός εξαρτήματος FL11N125 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE LINK 125A 27KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 600 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FL11N125.pdf2.FL11N125.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 27kV Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Σειρά Edison™ Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Fuse Link
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Fuse Link
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 125A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις - εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FL11N25
FL11N25
Περιγραφή: FUSE LINK 25A 27KVAC
Σε απόθεμα: 3113 pcs
Κατεβάστε: FL11N25.pdf
RFQ
FL11N20
FL11N20
Περιγραφή: FUSE LINK 20A 27KVAC
Σε απόθεμα: 3575 pcs
Κατεβάστε: FL11N20.pdf
RFQ
FL11K8
FL11K8
Περιγραφή: FUSE LINK 8A 27KVAC