EM256508H-BK
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
Φύλλα δεδομένων: EM256508H-BK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM256508H-BK
Αριθμός εξαρτήματος EM256508H-BK Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35042 pcs Φύλλο δεδομένων EM256508H-BK.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12-26 AWG Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug, Female Sockets Ροπής - Βίδα 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw Σειρά Euro-Mag EM2565
βίδα Μέγεθος M3 Θέσεις σε κάθε επίπεδο 8
Plug Wire Έναρξη 180° Πίσσα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 8 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος μόνωσης 0.570" (14.48mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά Retention Latches (Non-Wire Side)
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 16A