ECNR1.125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ECNR1.125
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDG 1.125A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECNR1.125
Αριθμός εξαρτήματος ECNR1.125 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDG 1.125A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4248 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm) Σειρά ECNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα ECNR1-125
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 1.125A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECNR.3
ECNR.3
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 300MA 250VAC/125VDC
Σε απόθεμα: 5401 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
ECNR.4
ECNR.4
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 400MA 250VAC/125VDC
Κατεβάστε:
RFQ
ECNR.5
ECNR.5
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 500MA 250VAC/125VDC
ECNR1.6
ECNR1.6
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.6A 250VAC/125VDC
ECNR.8
ECNR.8
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 800MA 250VAC/125VDC
ECNR1.25
ECNR1.25
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.25A 250VAC/125VDC
ECNR10
ECNR10
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC
ECNR1.4
ECNR1.4
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.4A 250VAC/125VDC
ECNR1
ECNR1
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC/125VDC
ECNR.6
ECNR.6
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 600MA 250VAC/125VDC
ECNR1.8
ECNR1.8
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.8A 250VAC/125VDC
ECNR1.5
ECNR1.5
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών