ECL083-175E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 175A 8.3KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: ECL083-175E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 38 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL083-175E
Αριθμός εξαρτήματος ECL083-175E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 175A 8.3KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38 pcs Φύλλο δεδομένων ECL083-175E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 8.3kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 175A