DR127-4R7
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DR127-4R7
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM
Φύλλα δεδομένων: DR127-4R7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DR127-4R7
Αριθμός εξαρτήματος DR127-4R7 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5486 pcs Φύλλο δεδομένων DR127-4R7.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά DR
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 513-1052-1
DR1274R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.25A 9.17 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 9.17 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.25A Τρέχουσες - Κορεσμός 16.5A