CTX20-4P-F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IND/XFMR,EP SZ 4,20UH, 1
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CTX20-4P-F
Αριθμός εξαρτήματος CTX20-4P-F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND/XFMR,EP SZ 4,20UH, 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25619 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος - Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις -
θωράκιση - Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος - Υλικό - Πυρήνας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Επαγωγή 20µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20µH Inductor
Αντίσταση DC (DCR) - Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTX20-4P
CTX20-4P
Περιγραφή: INDUCT ARRAY 2 COIL 20.62UH SMD