CCP-1-30CC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Φύλλα δεδομένων: CCP-1-30CC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCP-1-30CC
Αριθμός εξαρτήματος CCP-1-30CC Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2210 pcs Φύλλο δεδομένων CCP-1-30CC.pdf
Τάση 600V Τύπος Fuse Carrier
Σειρά CCP Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα 30A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CCP-1-DCC
CCP-1-DCC
Περιγραφή: SWITCH COMP FUSE CARRIER 80V 30A