CB285F-120
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CIR BRKR 120A PUSH-RESET
Φύλλα δεδομένων: CB285F-120.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB285F-120
Αριθμός εξαρτήματος CB285F-120 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CIR BRKR 120A PUSH-RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1237 pcs Φύλλο δεδομένων CB285F-120.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 42V Σειρά CB285F
Αριθμός των Πολωνών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός - τρέχουσα Αξιολόγηση 120A
Breaker Τύπος - ενεργοποιητής Τύπος Push to Reset
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CB285F-70
CB285F-70
Περιγραφή: CIR BRKR 70A PUSH-RESET
Σε απόθεμα: 1235 pcs
Κατεβάστε: CB285F-70.pdf
RFQ
CB27S
CB27S
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 29MHZ WHIP STR NMO BASE
Σε απόθεμα: 1728 pcs
Κατεβάστε: CB27S.pdf
RFQ
CB27SGB
CB27SGB