CB187F-120
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CIR BRKR 120A 48VDC PUSH-RESET
Φύλλα δεδομένων: CB187F-120.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 986 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB187F-120
Αριθμός εξαρτήματος CB187F-120 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CIR BRKR 120A 48VDC PUSH-RESET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 986 pcs Φύλλο δεδομένων CB187F-120.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 48V Σειρά CB187F
Αριθμός των Πολωνών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός - τρέχουσα Αξιολόγηση 120A