C308F80MA-TR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C308F80MA-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 80MA 250VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: C308F80MA-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C308F80MA-TR
Αριθμός εξαρτήματος C308F80MA-TR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERAMIC 80MA 250VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46618 pcs Φύλλο δεδομένων C308F80MA-TR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.343" L (3.05mm x 8.70mm) Σειρά C308F
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα 283-4463-2
C308F-80MA
C308F-80MA-TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0005
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA