BSPM4275TNS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 311 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM4275TNS
Αριθμός εξαρτήματος BSPM4275TNS Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 311 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 400V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 4
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 275V Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 400V 40kA Varistor 4 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BSPM4240HLG
BSPM4240HLG
Περιγραφή: VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Σε απόθεμα: 195 pcs
Κατεβάστε: BSPM4240HLG.pdf
RFQ
BSPM4480HLGR
BSPM4480HLGR
Περιγραφή: VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Σε απόθεμα: 177 pcs
Κατεβάστε: BSPM4480HLGR.pdf
RFQ
BSPM4275TNSR
BSPM4275TNSR