BSPM3480WYG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: 1.BSPM3480WYG.pdf2.BSPM3480WYG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 234 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM3480WYG
Αριθμός εξαρτήματος BSPM3480WYG Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BSPM3480WYG.pdf2.BSPM3480WYG.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 480V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 770V Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 480V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA