BPG255NPE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BPG255NPE
Περιγραφή προϊόντος REPLACEMENT MODULE GDT 255V MCOV
Φύλλα δεδομένων: BPG255NPE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 683 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BPG255NPE
Αριθμός εξαρτήματος BPG255NPE Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή REPLACEMENT MODULE GDT 255V MCOV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 683 pcs Φύλλο δεδομένων BPG255NPE.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 255V Ανοχή -
Σειρά BP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 255V 20000A (20kA) Holder
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMT809060
PMT809060
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Σε απόθεμα: 30409 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
2027-35-C
2027-35-C
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: GDT 350V 15% 10KA THROUGH HOLE