BK/MDA-20EX
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/MDA-20EX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/MDA-20EX
Αριθμός εξαρτήματος BK/MDA-20EX Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15331 pcs Φύλλο δεδομένων BK/MDA-20EX.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Σειρά -