BK/MAX-40ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 40A 32VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων: BK/MAX-40ID.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/MAX-40ID
Αριθμός εξαρτήματος BK/MAX-40ID Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE AUTO 40A 32VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21232 pcs Φύλλο δεδομένων BK/MAX-40ID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.150" L x 0.350" W x 0.850" H (29.21mm x 8.89mm x 21.59mm)
Σειρά MAX Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade, Max
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Automotive τρέχουσα Αξιολόγηση 40A