BK/HTB-64I-SP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: BK/HTB-64I-SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/HTB-64I-SP
Αριθμός εξαρτήματος BK/HTB-64I-SP Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15874 pcs Φύλλο δεδομένων BK/HTB-64I-SP.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Σειρά HTB Αλλα ονόματα BK-HTB-64I-SP
Προσανατολισμός Right Angle Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Holder Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Λεπτομερής περιγραφή Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Επικοινωνία Υλικό -