BK/ABC-V-30
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-V-30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-V-30
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-V-30 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5776 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-V-30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα ABC-V-30
BK-ABC-V-30
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1429
DC κρύο αντίσταση 0.002225 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 30A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1kA AC, 400A DC
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/ABC-V-5
BK/ABC-V-5
Περιγραφή: FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
Σε απόθεμα: 4054 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-V-5.pdf
RFQ
BK/ABC-V-3/4-R
BK/ABC-V-3/4-R
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
Σε απόθεμα: 27258 pcs
Κατεβάστε: BK/ABC-V-3/4-R.pdf
RFQ
BK/ABC-V-5-R
BK/ABC-V-5-R
Κατεβάστε: BK/ABC-V-5-R.pdf
BK/ABC-V-6
BK/ABC-V-6
Περιγραφή: FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-V-6.pdf
BK/ABC-V-4-R
BK/ABC-V-4-R
Περιγραφή: FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-V-4-R.pdf
BK/ABC-V-30-R
BK/ABC-V-30-R
Κατεβάστε: BK/ABC-V-30-R.pdf
BK/ABC-V-3-R
BK/ABC-V-3-R
Περιγραφή: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB