BK/ABC-25YX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-25YX
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-25YX Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή BUSS SMALL DIMENSION FUSE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34395 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα BK-ABC-25YX
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Τήξη I²t 839.3 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0028 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200A AC, 400A DC εγκρίσεις UR
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BK/ABC-25
BK/ABC-25
Περιγραφή: FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-25.pdf
RFQ
BK/ABC-20
BK/ABC-20
Περιγραφή: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Κατεβάστε: BK/ABC-20.pdf
RFQ
BK/ABC-2-R
BK/ABC-2-R
Περιγραφή: FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB