BK/ABC-12RV
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BUSS SMALL DIMENSION FUSE AXIAL
Φύλλα δεδομένων: BK/ABC-12RV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/ABC-12RV
Αριθμός εξαρτήματος BK/ABC-12RV Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή BUSS SMALL DIMENSION FUSE AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33066 pcs Φύλλο δεδομένων BK/ABC-12RV.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Σειρά ABC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα BK-ABC-12RV
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τήξη I²t 133.3 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0068 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 12A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 750A AC, 10kA DC εγκρίσεις CSA, UL