BDTL175/400
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL LUG KIT FOR 200A SWITCH
Φύλλα δεδομένων: BDTL175/400.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BDTL175/400
Αριθμός εξαρτήματος BDTL175/400 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή TERMINAL LUG KIT FOR 200A SWITCH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6025 pcs Φύλλο δεδομένων BDTL175/400.pdf
Τάση - Τύπος Lug Kit
Ρεύμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BDTL175
BDTL175
Περιγραφή: LUG FOR 6 #14 WIRES
Σε απόθεμα: 4975 pcs
Κατεβάστε: BDTL175.pdf
RFQ
BDTL25
BDTL25
Περιγραφή: KIT LUG FOR BDF LNF 200A
Σε απόθεμα: 5226 pcs
Κατεβάστε: BDTL25.pdf
RFQ
BDTL253P
BDTL253P
Περιγραφή: TERMINAL LUG KIT 3POS
Κατεβάστε:
BDTL26
BDTL26
Περιγραφή: KIT LUG FOR BDNF 400A
Κατεβάστε: BDTL26.pdf
BDTA8
BDTA8
Περιγραφή: FUSE ADAPTER KIT T-TYPE 800A
Κατεβάστε:
BDTL24
BDTL24
Περιγραφή: KIT LUG FOR BDF LNF 30A/60A/100A
Κατεβάστε: BDTL24.pdf
BDTA1
BDTA1
Περιγραφή: FUSE ADAPTER KIT T-TYPE 100A