BDFLNF175-S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH DISCONNECT SIDE OP 175A
Φύλλα δεδομένων: BDFLNF175-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BDFLNF175-S
Αριθμός εξαρτήματος BDFLNF175-S Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή SWITCH DISCONNECT SIDE OP 175A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3987 pcs Φύλλο δεδομένων BDFLNF175-S.pdf
Τάση 200V, 208V, 240V, 480V, 600V Τύπος Switch
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα 175A