A38111204
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: A38111204
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437"
Φύλλα δεδομένων: A38111204.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A38111204
Αριθμός εξαρτήματος A38111204 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12308 pcs Φύλλο δεδομένων A38111204.pdf
Gauge Wire 10-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 600V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Brass
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Nickel Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά A38 Πίσσα 0.437" (11.10mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 12 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 12 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Thermoplastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά Flange
Λεπτομερής περιγραφή 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws τρέχουσα Αξιολόγηση 30A