A30111507
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: A30111507
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.437"
Φύλλα δεδομένων: A30111507.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A30111507
Αριθμός εξαρτήματος A30111507 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.437" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17106 pcs Φύλλο δεδομένων A30111507.pdf
Gauge Wire 12-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 600V
Top Καταγγελία Screws with Captive Plate Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά A3000 Πίσσα 0.437" (11.10mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 15 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 15 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Thermoplastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά Flange
Λεπτομερής περιγραφή 15 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate τρέχουσα Αξιολόγηση 30A