A204110R30
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375"
Φύλλα δεδομένων: A204110R30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A204110R30
Αριθμός εξαρτήματος A204110R30 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3991 pcs Φύλλο δεδομένων A204110R30.pdf
Gauge Wire 12-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 300V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά A2000 Πίσσα 0.375" (9.53mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 10 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 10 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Flange Λεπτομερής περιγραφή 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Χρώμα Black