A204104R30
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"
Φύλλα δεδομένων: A204104R30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A204104R30
Αριθμός εξαρτήματος A204104R30 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4398 pcs Φύλλο δεδομένων A204104R30.pdf
Gauge Wire 12-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 300V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά A2000 Πίσσα 0.375" (9.53mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 4 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Flange Λεπτομερής περιγραφή 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
τρέχουσα Αξιολόγηση 30A Χρώμα Black