A20210300
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: A20210300
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375"
Φύλλα δεδομένων: A20210300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A20210300
Αριθμός εξαρτήματος A20210300 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 67484 pcs Φύλλο δεδομένων A20210300.pdf
Gauge Wire 12-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 300V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά A2000 Πίσσα 0.375" (9.53mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 3 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Thermoplastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά Flange
Λεπτομερής περιγραφή 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws τρέχουσα Αξιολόγηση 30A