A10422507
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: A10422507
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325"
Φύλλα δεδομένων: A10422507.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A10422507
Αριθμός εξαρτήματος A10422507 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5692 pcs Φύλλο δεδομένων A10422507.pdf
Gauge Wire 14-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 250V
Top Καταγγελία Screws with Captive Plate Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά Magnum® A1000 Πίσσα 0.325" (8.26mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 25 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 25 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Thermoplastic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Χρώμα Black