A104208R26
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
A104208R26 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325"
Φύλλα δεδομένων: A104208R26.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A104208R26
Αριθμός εξαρτήματος A104208R26 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27431 pcs Φύλλο δεδομένων A104208R26.pdf
Gauge Wire 14-22 AWG Αξιολόγηση τάσης 250V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Τερματίστε το βύσμα του τερματικού Zinc Terminal Block Τύπος Barrier Block
Σειρά Magnum® A1000 Πίσσα 0.325" (8.26mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 8 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός Κυκλωμάτων 8 τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Thermoplastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws τρέχουσα Αξιολόγηση 20A