80L14-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
80L14-660 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 80L14-660
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 80A 660VAC/400VDC
Φύλλα δεδομένων: 80L14-660.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 80L14-660
Αριθμός εξαρτήματος 80L14-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 80A 660VAC/400VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4834 pcs Φύλλο δεδομένων 80L14-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 660V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia x 2.638" L (35.50mm x 67.00mm) Σειρά -
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 80A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA AC, 40kA DC
εγκρίσεις - εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
80LA-L
80LA-L
Κατασκευαστές: ACL Staticide, Inc.
Περιγραφή: FINGER COTS BLACK LRG 720/PK
Σε απόθεμα: 3434 pcs
Κατεβάστε: 80LA-L.pdf
RFQ
80L14C
80L14C
Περιγραφή: FUSE C.S.A. FM2 CL 'C 600V
Σε απόθεμα: 1509 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
80LEC
80LEC
Περιγραφή: FUSE 80AMP 240V TYPE T
Κατεβάστε:
80LA-M
80LA-M
Περιγραφή: FINGER COTS BLACK MED 720/PK
Κατεβάστε: 80LA-M.pdf
80LSQ10000MEFC36X98
80LSQ10000MEFC36X98
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 10000UF 20% 80V SCREW
Κατεβάστε: 80LSQ10000MEFC36X98.pdf
80LSQ100000MNB77X141
80LSQ100000MNB77X141
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW
Κατεβάστε: 80LSQ100000MNB77X141.pdf
80LET
80LET
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 80A 240VAC/150VDC
Κατεβάστε: 80LET.pdf
80L09C
80L09C
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/250VDC
Σε απόθεμα: 897 pcs
Κατεβάστε: 80L09C.pdf
80LSQ100000MEFC77X141
80LSQ100000MEFC77X141
Κατεβάστε: 80LSQ100000MEFC77X141.pdf
80LA-XL
80LA-XL
Περιγραφή: FINGER COTS BLACK XL 720/PK
Κατεβάστε: 80LA-XL.pdf
80L10C
80L10C
Περιγραφή: FUSE C.S.A. FM2 TO C22.2 CYLINDR
80LA-S
80LA-S
Περιγραφή: FINGER COTS BLACK SM 720/PK
Κατεβάστε: 80LA-S.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών