7.2TFLSJ160
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 7.2KV 160AMP 3" DIN
Φύλλα δεδομένων: 7.2TFLSJ160.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 103 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7.2TFLSJ160
Αριθμός εξαρτήματος 7.2TFLSJ160 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 7.2KV 160AMP 3" DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103 pcs Φύλλο δεδομένων 7.2TFLSJ160.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 7.2kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.992" Dia x 11.500" L (76.00mm x 292.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Fuse Link
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 30000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 2.73 mOhms
τρέχουσα Αξιολόγηση 160A Τάξη T