63NH00G-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT
Φύλλα δεδομένων: 63NH00G-690.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 63NH00G-690
Αριθμός εξαρτήματος 63NH00G-690 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 63A 690VAC RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4878 pcs Φύλλο δεδομένων 63NH00G-690.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.929" L x 1.181" W x 1.969" H (49.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά Indicating
τρέχουσα Αξιολόγηση 63A Τάξη NH
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση - εγκρίσεις CE, VDE
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
63NH1M
63NH1M
Περιγραφή: FUSE SQUARE 63A 500VAC/250VDC