60SRC750
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 60SRC750
Περιγραφή προϊόντος FUSE 60A 54/107354 (10)
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 352 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 60SRC750
Αριθμός εξαρτήματος 60SRC750 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 60A 54/107354 (10) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 352 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά *
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
60S6-TP
60S6-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 6A DO201AD
Σε απόθεμα: 224524 pcs
Κατεβάστε: 60S6-TP.pdf
RFQ
60S34R-MSON3
60S34R-MSON3
Κατασκευαστές: Rosenberger
Περιγραφή: 7/16 CALIBRATION KIT
Σε απόθεμα: 150 pcs
Κατεβάστε: 60S34R-MSON3.pdf
RFQ
60S2-TP
60S2-TP
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 200V 6A DO201AD
Σε απόθεμα: 198497 pcs
Κατεβάστε: 60S2-TP.pdf
60S4-TP
60S4-TP
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 6A DO201AD
Κατεβάστε: 60S4-TP.pdf
60S231-K00N1
60S231-K00N1
Κατασκευαστές: Rosenberger
Περιγραφή: 7/16 ADAPTER
Σε απόθεμα: 964 pcs
Κατεβάστε: 60S231-K00N1.pdf
60S8-TP
60S8-TP
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 6A DO201AD