55F050-IVBTB
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE X-LMTR 50A 5.5KV 2"D INDOOR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 125 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 55F050-IVBTB
Αριθμός εξαρτήματος 55F050-IVBTB Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE X-LMTR 50A 5.5KV 2"D INDOOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.126" Dia x 7.520" L (54.00mm x 191.00mm) Σειρά *