5.5AMWNA2.0E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 5.5KV 2.0A
Φύλλα δεδομένων: 5.5AMWNA2.0E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 567 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.5AMWNA2.0E
Αριθμός εξαρτήματος 5.5AMWNA2.0E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 5.5KV 2.0A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 567 pcs Φύλλο δεδομένων 5.5AMWNA2.0E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.598" L (20.60mm x 142.20mm)
Σειρά AM Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Fuse Link
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τάξη -