36ADIHA16
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 36ADIHA16
Περιγραφή προϊόντος FUSE 36KV 16AMP 2" AIR
Φύλλα δεδομένων: 36ADIHA16.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 170 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 36ADIHA16
Αριθμός εξαρτήματος 36ADIHA16 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 36KV 16AMP 2" AIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170 pcs Φύλλο δεδομένων 36ADIHA16.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 36kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 22.244" L (50.80mm x 565.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Fuse Link
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 110
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 190 mOhms τρέχουσα Αξιολόγηση 16A