355NHM2B-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 355A 690V AM SIZE 2
Φύλλα δεδομένων: 355NHM2B-690.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 613 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 355NHM2B-690
Αριθμός εξαρτήματος 355NHM2B-690 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 355A 690V AM SIZE 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 613 pcs Φύλλο δεδομένων 355NHM2B-690.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 570000
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 355A Τάξη NH
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 120kA εγκρίσεις -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
355MT
355MT
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 355A 690VAC/500VDC