3.6WJON65
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 3.6WJON65
Περιγραφή προϊόντος FUSE 3.6KV 5AMP MOTORSTART 1.5"
Φύλλα δεδομένων: 3.6WJON65.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 463 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3.6WJON65
Αριθμός εξαρτήματος 3.6WJON65 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 3.6KV 5AMP MOTORSTART 1.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 463 pcs Φύλλο δεδομένων 3.6WJON65.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 3.6kV Μέγεθος / Διαστάσεις 1.402" Dia x 7.560" L (35.60mm x 192.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 148 mOhms
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τάξη -