3.6OEFMA80
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 3.6KV 80AMP 2.5" OIL
Φύλλα δεδομένων: 3.6OEFMA80.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 289 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3.6OEFMA80
Αριθμός εξαρτήματος 3.6OEFMA80 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 3.6KV 80AMP 2.5" OIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289 pcs Φύλλο δεδομένων 3.6OEFMA80.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 3.6kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 80A Τάξη -