2SRF1000
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 2SRF1000
Περιγραφή προϊόντος FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION
Φύλλα δεδομένων: 2SRF1000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 590 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2SRF1000
Αριθμός εξαρτήματος 2SRF1000 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 590 pcs Φύλλο δεδομένων 2SRF1000.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά *
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BBS-1/4
BBS-1/4
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 250MA 600VAC