27.6SFMSJ31.5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 27.6KV 31.5AMP 3" DIN
Φύλλα δεδομένων: 27.6SFMSJ31.5.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 94 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 27.6SFMSJ31.5
Αριθμός εξαρτήματος 27.6SFMSJ31.5 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 27.6KV 31.5AMP 3" DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94 pcs Φύλλο δεδομένων 27.6SFMSJ31.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 27.6kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 31.5A Τάξη -