25H07-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 25H07-660
Περιγραφή προϊόντος FUSE 25A 660VAC/250VDC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: 25H07-660.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 25H07-660
Αριθμός εξαρτήματος 25H07-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 25A 660VAC/250VDC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2289 pcs Φύλλο δεδομένων 25H07-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.047" L ( 22.00mm x 52.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 25
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
80LEC
80LEC
Περιγραφή: FUSE 80AMP 240V TYPE T
Σε απόθεμα: 1266 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
25H07C
25H07C
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/250VDC
Σε απόθεμα: 1605 pcs
Κατεβάστε: 25H07C.pdf
RFQ
CCMR01.8HXP
CCMR01.8HXP
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 1.8A 600VAC/250VDC