250NHG02BI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 250A 500VAC RECT
Φύλλα δεδομένων: 250NHG02BI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250NHG02BI
Αριθμός εξαρτήματος 250NHG02BI Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 250A 500VAC RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1267 pcs Φύλλο δεδομένων 250NHG02BI.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 1.575" W x 2.165" H (75.00mm x 40.00mm x 55.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 151300
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 250A Τάξη NH