20H07-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 20H07-660
Περιγραφή προϊόντος FUSE 20A 660VAC/250VDC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: 20H07-660.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20H07-660
Αριθμός εξαρτήματος 20H07-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 20A 660VAC/250VDC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2650 pcs Φύλλο δεδομένων 20H07-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.047" L ( 22.00mm x 52.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 430
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
20HM1-1
20HM1-1
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH SIM ROLL LEVER SPDT .5A
Σε απόθεμα: 151 pcs
Κατεβάστε: 20HM1-1.pdf
RFQ
20HS21N221JC
20HS21N221JC
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 220PF 2KV NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 732 pcs
Κατεβάστε: 20HS21N221JC.pdf
RFQ
20H07C
20H07C
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/250VDC