17.5THMEJ80
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 17.5KV 80A 2.5"DIN BROWN SE
Φύλλα δεδομένων: 17.5THMEJ80.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 122 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 17.5THMEJ80
Αριθμός εξαρτήματος 17.5THMEJ80 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 17.5KV 80A 2.5"DIN BROWN SE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122 pcs Φύλλο δεδομένων 17.5THMEJ80.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 17.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.520" Dia x 17.400" L (64.00mm x 442.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 7900 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 11.5 mOhms
τρέχουσα Αξιολόγηση 80A Τάξη -