17.5TDLSJ6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 17.5KV 6.3AMP 2" DIN
Φύλλα δεδομένων: 17.5TDLSJ6.3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 125 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 17.5TDLSJ6.3
Αριθμός εξαρτήματος 17.5TDLSJ6.3 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 17.5KV 6.3AMP 2" DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125 pcs Φύλλο δεδομένων 17.5TDLSJ6.3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 17.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 480 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 313 mOhms
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.3A Τάξη -