16H07-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 16H07-660
Περιγραφή προϊόντος FUSE 16AMP 660V AC / 250V AC
Φύλλα δεδομένων: 16H07-660.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16H07-660
Αριθμός εξαρτήματος 16H07-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 16AMP 660V AC / 250V AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2301 pcs Φύλλο δεδομένων 16H07-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.047" L ( 22.00mm x 52.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 250
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 16A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: FUSENH00CGGM40A500VAC KOMBI
Σε απόθεμα: 15162 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
16HM1-1
16HM1-1
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 115V
Σε απόθεμα: 226 pcs
Κατεβάστε: 16HM1-1.pdf
RFQ
16HM5
16HM5
Περιγραφή: SWITCH SIM ROLL LEVER SPDT 3A