15.5OFNH380G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 15.5KV 80AMP 3" OIL
Φύλλα δεδομένων: 15.5OFNH380G.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 71 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15.5OFNH380G
Αριθμός εξαρτήματος 15.5OFNH380G Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 15.5KV 80AMP 3" OIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71 pcs Φύλλο δεδομένων 15.5OFNH380G.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 380A Τάξη -