12TDLEJ31.5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 31.5A 2"DIN
Φύλλα δεδομένων: 12TDLEJ31.5.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 135 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12TDLEJ31.5
Αριθμός εξαρτήματος 12TDLEJ31.5 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 31.5A 2"DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135 pcs Φύλλο δεδομένων 12TDLEJ31.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1400 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating DC κρύο αντίσταση 23.4 mOhms
τρέχουσα Αξιολόγηση 31.5A Τάξη -