12FFLSJ40
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12FFLSJ40
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 40AMP 3" DIN
Φύλλα δεδομένων: 12FFLSJ40.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 129 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12FFLSJ40
Αριθμός εξαρτήματος 12FFLSJ40 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 40AMP 3" DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129 pcs Φύλλο δεδομένων 12FFLSJ40.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 11.496" L (76.20mm x 292.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 3800
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 19.7 mOhms τρέχουσα Αξιολόγηση 40A