125M14-660
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
125M14-660 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 125A 690VAC/400VDC
Φύλλα δεδομένων: 125M14-660.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 125M14-660
Αριθμός εξαρτήματος 125M14-660 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 125A 690VAC/400VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1170 pcs Φύλλο δεδομένων 125M14-660.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 690V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.496" Dia x 2.598" L (38.00mm x 66.00mm) Σειρά -
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 125A Τάξη -